Chcete obdarovat své blízké nevšedním dárkem? Nebo snad sháníte překvapení na poslední chvíli? Ať je to jakkoliv, máme pro vás řešení. Neváhejte a udělejte radost nezapomenutelným zážitkem, který překoná všední dárky. Darujte klíč k poznání a novým zážitkům na památkách Kinský dal Borgo.
Dárkový voucher obdržíte během několika minut přímo do vaší e-mailové schránky.

Prohlídka hradu Kost

Nejzachovalejší gotický hrad v Čechách se ukrývá v malebném údolí Českého ráje. Oblíbená legenda praví, že hrad dostal jméno Kost, protože nebyl nikdy dobyt, jelikož je stejně tvrdý jako kost. Hrad nabízí 4 prohlídkové okruhy s prohlídkou hradních paláců a středověké mučírny, k dispozici je i zkrácený, bezbariérový okruh.

Zámek Karlova Koruna z výšky

Prohlídka zámku Karlova Koruna, Chlumec nad Cidlinou

Zámek patří k nejvýznamnějším barokním stavbám v Česku, byl dokončen v roce 1723 a je dílem fenomenálního architekta Jana Blažeje Santiniho Eichela. Hrdě se vypíná v panoramatu Chlumce nad Cidlinou. V prostorách zámku je interiérová expozice seznamující s dějinami rodu Kinských v portrétech a chovem koní Kinských – chlumeckých plaváků.

www.karlovakoruna-zamek.cz

Jízdárna Kinských Chlumec nad Cidlinou

Prohlídka Jízdárny Kinských, Chlumec nad Cidlinou

Nová vnitřní expozice nejen pro ty, kteří mají koně jako koníčka. Víte, co je parforsní hon, kdo stál u zrodu Velké pardubické nebo který hrabě kapal hostům do čaje projímadlo? To vše a mnohem více se dozvíte při návštěvě okruhu Kopytem sem, kopytem tam.

www.karlovakoruna-zamek.cz